Off-White’in Online Çıkarması

Söz konusu Millenial istekleri olunca jenerasyonun dilinden en iyi anlayan marka Off-White, gücünü sanal ortamda Mr Porter ile birleştirerek özel bir kapsül koleksiyona imza atıyor.

Her ne kadar Off-White tasarım felsefesini: “beyaz ve siyah arasındaki gri bölge” olarak tanımlasa da Virgil Abloh’nun elinden çıkan koleksiyonların bu söylemden çok daha iddialı olduğunu biliyorsunuzdur. Markanın kimliği gereğince iş birliği yaptığı isimlerin de bu iddialı kontenjana dahil olmaları gerekiyor. Dolayısıyla 45 parçalık bir iş birliği için seçilen isim en büyük online retailer’lardan Mr Porter oluyor. Markanın kreatif direktörü Virgil Abloh’nun web sitesi için tasarladığı koleksiyonun teması Off-White felsefesinden kopmadan 9-5 üniformasını modernize etmek üzerine. Tasarımlar sadece hazır giyimle sınırlanmıyor, çanta ve spor ayakkabıların yanı sıra cüzdan, kemer ve telefon kabı gibi deri aksesuarlar da oyuna dahil ediliyor. Markanın esprili dili kırmızı, mavi ve beyaz gibi temel renklerle şekillenirken, tasarımları inceledikçe koleksiyona dair klasik olan yegane şeyin bu paletinden ibaret olduğunun farkına varıyorsunuz. Hızlı davranıp iş birliğinden doğan tasarımlar tükenmeden www.mrporter.com’u ziyaret etmenizi öneriyoruz.

You May Also Like

Masal Gibi Karakaya Köyü

Dior ve Vespa’nın Ortak Yönü

Mobil Seyahat Kapsülü

Loewe’nin Yoga Prensipleri

4,320 thoughts on “Off-White’in Online Çıkarması”

  1. Autolike, auto like, Auto Liker, Autolike International, Photo Auto Liker, ZFN Liker, Autoliker, autolike, Increase Likes, Status Auto Liker, autoliker, auto liker, Working Auto Liker, Auto Like, Photo Liker, Status Liker, Autoliker